رفتن به مطلب
FSH

معرفی دستگاه انت ماینر Antminer S9i/S9j 14/5 TH/S بر اساس تجربه

ارسال های توصیه شده

معرفی دستگاه انت ماینر Antminer S9i/S9j 14/5 TH/S : انت ماینر S9 تولید شرکت بیت مین (BITMAIN) در خرداد ماه 97 روانه بازار شد . این مدل  یک سال  پس از مدل محبوب S9  تولید شد و نسبت به این دستگاه قدیمی هم رده خود 10 دسیبل صدای کمتری تولید می کند و مقدار نه چندان محسوسی برق کمتری مصرف می کند و این تغییر برای استخراج کنندگان عظیم می تواند بسیار خوشایند باشد این محصول از چیپ ست های 16 نانومتری بهره می برد و  با قدرت 14.5 تراهش  کوین های ساخته شده با الگوریتم SHA256 را استخراج می کند.

این محصول برای سرمایه گذاری در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال کم ریسک ترین دستگاه استخراج می باشد و این الگوریتم از پشتیبانی قوی تیم های فنی ارزهای پشتیبانی شده بهره می برد. طبق روال همیشگی شرکت بیتمین مانند دستگاه های دیگر برای اتصال به شبکه به پورت Ethernet مجهز شده که باعث امنیت بیشتر در شبکه می باشد .

این دستگاه باید در درجه حرارت کمتر از 40 درجه سانتیگراد و بالای 0 درجه و با رطوبت پایین نگهداری شود.در آخر برای اتصال دستگاه از محافظ برق خارجی و کابل برق مرغوب استفاده نمایید و دستگاه رو دور از رطوبت و گرد و خاک نگهداری نمایید تا عمر دستگاه شما بیشتر و استخراج سودآورتر شود.

استخراج    بیت کوین، بیت کوین کش و .....
 هش ریت 14.5TH/S - 16.5TH/S بدون اورکلاک
مدل S9i / S9j
 الگوریتم   SHA-256
 شرکت سازنده  Bitmain
 تاریخ تولید August 2018
 وزن   4200 گرم
اندازه 135x158x350mm
تعداد چیپ ها  189
نام چیپ ها BM1387
اندازه چیپ ها 16 نانو متر
میزان صدای ایجاد شده  76 دسیبل
تعداد فن ها 2 با دور متغییر 2000 الی 6000 دور در دقیقه
میزان دمای تولید شده 0 تا 40 درجه سانتی گراد
میزان قدرت برق 1350 وات - 6.5 آمپر
سیم های اتصال پاور 10سیم 6 پین
ولتاژ  11.60~13.00 ولت

پاور ارائه شده از سوی بیت مین متغییر 1600 و 1800 می باشد که هر دو آن یک کار را میکنند اما برای اورکلاک این دستگاه از پاور 1800 وات باید استفاده شود

استفاده این دستگاه در کشور هایی که هزینه برق بالایی دارند اصلاً مقرون بصرفه نیست

اما در ایران که برق ارزان قیمت هست مصرف این دستگاه به شکل زیر است

هزینه برق ماهیانه در مصرف مسکونی : 200 - 250 هزار تومان

هزینه برق ماهیانه در مناطق جنوبی کشور : 100 - 150 هزار تومان

هزینه برق ماهیانه با برق صنعتی : 80 - 110 هزار تومان

هزینه برق ماهیانه با برق کشاورزی : 50 هزار تومان

مطلب مفید درباره "کم کردن صدای Antminer" توسط @arash220

نقل قول

@arash220 :

سلام من هم این مشکل داشتم چون 10 عدد ماینر دارم که صداشون اندازه جارو برقیه گذاشته بودمشون تو انباری

صدای همسایه پشتیه در اموده بود. اول میخواستم با پشم سنگ عایقش کنم ولی تحقیق کردم دیدم حساسیت زاست و برای سللامتی خیلی مضر. و از یک طرف بعد یکمدت هم گفتن بهم شروع به ریزش میکنه الیافش و از طرفیم  تو یک فروم خارجیم خونده بودم اگر الیاف پشم سنگ بره تو ماینر ممکن بسوزنتش. از اونجا که حوصله مریض شدن و سوختن سرور نداشتم برای همین بیخیال شدم. بعد از یک مدت دیدم دیگه نمیشه اینجوری!  تحقیق کردم و از یکجا خوندم با این فوم ها که شکل شونه تخم مرغه مثل اینکه میشه عایقش کرد. وقتی رفتم بخرم فروشنده بهم گفت یک لایه فومم زیرش بزن ( مثل یونولیت فومش ولی نرمتره و نمیشکنه و سفید) . بعد لایه فوم سفیدرو زدم رو در و دیوار انباری و روشم فوم تخم مرغیه را زدم. صدا جوری شد وقتی در میبندم دیگه از انباری تقریباصدا  بیرون نمیاد و خیلی بهتر شده بود

مشکل بعدی گرم شدن فضا انباری بود که اونم دو تا فن بزرگ  خریدم و به پنجره بالا در انباری زدم. و یک لوله پلیکا بهشون وصل کردم . داخل لوله پلیکارو هم فوم مرغی زدم تا صدا تو لوله بشکنه

الان خیلی راضیم. 

دوستان و همراهان اگر سوالی درباره سری S9 , S9i , S9j داشتید درخدمت هستم در همین تاپیک

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.